Usnul nám, spí, očička má zamáčknutý…

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1694 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Tak na co svedu malý počet článků v měsíci květnu? Nemoc? Počasí? Davy fanynek, které mi zaneprázdnily jak mysl, tak ruce? Nevím věrní čtenářové, holt mé můzy opět na čas utichly a inspirace byla utopena v hektolitrech laciného piva.

Ale nebojte se - já nespím, neodpočívám a ve volných chvílích stále poctivě hraji! Kromě onlajnovky World of Tanks, která mi upřímně řečeno čím dál tím více pije krev, jsem oprášil Minecraft. Aktuálně se pokouším najít nějaký rozumný server, kde mé stavitelské úsilí nebude ničit parta dementů. Jako třeba dnes - hodinu si stavím věž (protože věž je to jediné, co umím!) a pak nastoupí dvojka kriplů a za minutu je dílo v tahu.

K tomu se prokousávám prvním dílem Wacraft ságy. Ovládání je strašlivé, ale kupodivu se do toho dostat dá a já kopu orky do zadku jak zamlada. Plánuju si projít warcraftí universum  pěkně od začátku až po WOWko, ať v tom mám konečně trochu pořádek. Plán by mě mohlo pokazit jen zavření Czechwow serveru, na kterém můj velký válečník Sledgehewer žije.  Ale vypadá to, že se záchrana zdaří.

Dále mě zaměstnává filmově-festivalový blog www.mff-kv.cz. Nedivte se, za měsíc a kus je filmový svátek tady, je čas pořádně vplout do tématu a procvičit si břitké invektivy na adresu špatných filmů. Pokud jste snad Karlovy Vary v čase filmového festivalu ještě nenavštívili, tak vám to vřele doporučuji. Jedinečný zážitek a filmy, ke kterým se jinde nedostanete.

Mimochodem, měli jste u sebe 25. května ručník? Já jo! Ale upřímně řečeno jsem to s tím stopováním trošičku přehnal a domů dorazil snad ve tři ráno. Bez ručníku. Ovšem stálo to za to, pohledné stopařky s lesbickými a exhibionistickými sklony nepotkáte každý den.

A abych vám dokázal, že staré hry prostě myslím vážně, přikládám jednu fotografii z Barev léta. To je taková pěkná přehlídka poctivé punkové muziky, která se každoročně koná v Praze na Džbáně. Já si totiž myslim, že vzít si na punkovej koncert nepunkový triko s logem Doom je vlastně docela punkový, no ne?! ;) Jo a ty piva samozřejmě nejsou naše, to jen někomu hlídáme.

Usnul nám, spí, očička má zamáčknutý…

Tak, to byl jeden osobnější a příště už snad najedeme do starých kolejí - kutím článek o tom Warcraftu ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Usnul nám, spí, očička má zamáčknutý…"

 • Woodbin napsal:

  K MC serverům: Minecraft.dk je vynikající server s dobru komunitou, českej Majncraft je prej taky docela solidní. Pak jsou servery jako Rawcritics, ale ty jsou tak velký že tam zase neni žádná stabilní komunita. Jinak na Minecraft.dk se musí na foru psát přihláška, tak kdybys to zkoušel, tak mě zkontaktuj třeba na twitteru a já se tam za tebe zaručím (hodně to urychlí schválení přihlášky :))

 • Anonym napsal:

  to tryko vypadá hustě

 • Majka napsal:

  Katalog všech firem prodávající počítače přes internet a články na toto téma najdete také na *** odkaz byl smazán, protože Sledge nemá spam rád ***

  • Sledge napsal:

   Když už se Majka snaží dělat linkbuilding, tak by na to měla jít šikovně, dát větu dvě k tématu a nějak citlivě tam implantovat kýžený odkaz.

 • Virus_3000 napsal:

  pěkný trígo… ;) kde se dá podobný splašit, ať si ho nemusim dělat?

 • Neny napsal:

  máš pěkný tričko ,-) ,-) ,-)

  Virus_3000: tričko si nechal dělat Sledge u jedné firmy a naštěstí mají v PC soubory na tisk těhlech triček, já ho mám díky Sledgemu také, ale dotáhnul jsem ho ještě k dokonalosti, na zádech nápis IDDQD :-)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Podtácek ATOM-NUKEPodtácek ATOM-NUKE 39 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle