MFF Karlovy Vary 4

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

"Never interrupt my kung fu, motherfucker!" Tak jestli za včerejší den stojí něco za zmínku, tak je to Black Dynamite. Má fascinace béčkovými filmy je všeobecně známá, takže parodie a zároveň pocta nejbéčkovějšímu žánru - blaxploitation - mě nemohla nechat chladným.

A je úplně jedno, že jsem nikdy blaxploitation snímek neviděl. I když zakladatele žánru, Shaft, si teď seženu určitě! V kostce: Black Dynamite je velkej, hustej a těžce nasranej negr, kterej mstí smrt svého bratra. Na své kung fu jízdě nakope spoustu černejch, bílejch a žlutejch zadků, aby nakonec nakopal nejmocnější zadek planety. Mezi tím si jen tak mimochodem párkrát zapíchá a vezme nás na výlet do antické mytologie.

Důrazně varuji před blábolem Ceux qui m´aiment prendront le train. Aspirant na největší píčovinu letošního ročníku. Do teď nevim, o co tam šlo, kdo byl kdo a co a proč tam dělal. A z kamery se mi dělalo blbě. Zapamatuju si jen to, že každá postava filmu byla více či méně teplá a aspoň jednou pustila do prostoru hlášku o lízání řitního otvoru.

Best of the Mental Power PFF. Tři krátké filmíky točené s mentálně postiženými byly nikoli překvapivě zajímavým zážitkem. Resp. první dva, Hombredo a Karlička Čerevená, u kterých se mentálně postižení evidentně podíleli i na režii, scénáři atd. Třetí, jehož název si už nepamatuju, byl "normální" film, který postižené prostě použil jako herce. Nic objevného a nic zajímavého. Mé béčkové já dokonce říká, že to byla pseudointelektuální pakárna.

Filmy bez koz : filmy s kozama - 5 : 3 (paráda! :)

P.S. Fukův pes opravdu vypadá docela homosexuálně!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"MFF Karlovy Vary 4"

  • nut napsal:

    Nebyl to ten film, který byl v programu označen jako homosexuální iniciace a celou dobu tam probíhalo mazlení mazlíčků?

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle