When I’m on the road, I’m indestructible (Full Throttle)

No one can stop me... but they try.

Zdroj obrázku: http://lord-of-the-guns.deviantart.com

Whenever I smell asphalt, I think of Maureen. That's the last sensation I had before I blacked out; that thick smell of asphalt. And the first thing I saw when I woke up was her face. She said she'd fix my bike. Free. No strings attached. I should've known then that things are never that simple. Yeah, when I think of Maureen, I think of two things: asphalt... and trouble.

When I’m on the road, I’m indestructible (Full Throttle)

Full Throttle měl sice trochu rozporuplné přijetí, ale pokud vás minul, opravdu důrazně doporučuji si ho zahrát. Po adventurní stránce je poměrně jednoduchý, po stránce příběhové neobvykle silný a s aplikovanými grafickými filtry při použití ScummVM vypadá skvěle. Ano, je krátký, za pár hodin máte hotovo, ale komu to dnes vadí?

Full Throttle je unikátním příkladem dobře provedné příběhové hry, která vám nehází zbytečné klacky pod nohy. Žádný pixelhunting, žádné zbytečné záseky, žádné mrtvé konce. Takhle nějak by měl vypadat poctivý interaktivní film. Až na akční "destruction derby" sekvenci, ta byla v pravdě příšerná :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »