Full Throttle

(Full Throttle - všechny články)

Krátké dojmy z Full Throttle Remastered

  • sepsal Sledge
  • Komentuj »
  • 1442

Má oblíbená adventura ve své remasterované verzi spadla do výhodné akce a já byl zrovna v rozpoložení, kdy se nákupu jednoduše nedalo odolat. Jaké mám z remasteru adventury Full Throttle pocity? You don’t have much choice when trouble’s riding your back so tight it makes the leather squeak. Sometimes you outsmart it, sometimes you outfight it, and sometimes you just have to outrun it… full throttle. Inu, je to jednoduché. Ony ty remasterované kreslené adventury vypadají přesně tak, jak si… celý článek »

Krabice: Full Throttle

  • sepsal Sledge
  • Komentuj »
  • 2411

When I’m on the road, I’m indestructible. Adventura Full Throttle může být z pohledu ortodoxního fanouška žánru poněkud malomocná, a to kvůli relativně krátké herní době, akčním sekvencím a nekomplikovaným hádankám, nicméně já osobně jí prostě žeru. Skvělý příběh, prvotřídní animace, bezkonkurenční dabing, a navíc – rock’n’roll a motorky! (Coby mladý chlapec jsem se zařekl, že až budu velký, pořídím si obrovského choppera s akutní otravou chromem. Vzhledem k tomu, že už jsem překročil třicítku, motorku nemám, a navíc mám… celý článek »

Intra z LucasArts adventur

Je tu pátek ve znamení tropických veder, což znamená, že drtivá většina kancelářských krys bude celou pracovní dobu zoufale hypnotizovat ručičky hodin ve snaze postrčit je vpřed aspoň o kousek rychleji. Abych jim (a sobě) útrpné čekání trochu ulehčil, připravil jsem takovou malou kompilaci videí, resp. úvodních animaček z božských adventur od LucasArts. Proklínám den, kdy nějaká chytrá hlava v managementu LucasArts rozhodla chrlit dále jen tituly na téma Star Wars. Jen se podívejte na tu příšernou sérii – počínaje… celý článek »

When I’m on the road, I’m indestructible (Full Throttle)

  • sepsal Sledge
  • Komentuj »
  • 1405

No one can stop me… but they try. Zdroj obrázku: http://lord-of-the-guns.deviantart.com Whenever I smell asphalt, I think of Maureen. That’s the last sensation I had before I blacked out; that thick smell of asphalt. And the first thing I saw when I woke up was her face. She said she’d fix my bike. Free. No strings attached. I should’ve known then that things are never that simple. Yeah, when I think of Maureen, I think of two things: asphalt… and… celý článek »

The Secret of Monkey Island: Special Edition

Tak tu máme pár majonézově-lahůdkových in-game videí z připravované předělávky opičího ostrova. Škoda, že nemůžu posoudit audio, momentálně sedím u němého počítače. Nicméně zrak je potěšen! Nová grafika vypadá skvěle a je věrná originálu. Animace je sice trošičku kostrbatá, což se ovšem dá pochopit, protože nová grafika je jen “překrytí” té původní. Což má tu výhodu, že kdykoliv během hry můžeme přepnout z předělávky do původní hry. Na některých videích je to docela pěkně vidět. A jedna z nejlepších věcí… celý článek »

The Last Express Remixed

Zrovna nedávno jsem listoval starším číslem časopisu SCORE a narazil na recenzi, která mě bůhví proč nikdy nelákala k přečtení. Ale v rámci studia jsem zatnul zuby a dal se s textem do boje… abych si o 10 minut později zapsal do “musim zahrát” seznamu další hru. Řeč je o adventuře The Last Express. Dle všeho jde o jeden z mála příkladů dobrého interaktivního filmu (i po těch letech mi to nějak nejde přes pysky, pachuť pořád zůstává). A co… celý článek »

Full Throttle – The Movie

HEAVY METAL ADVENTURE V jednu chvíli jedeš na mašině po asfaltu a nestaráš se o okolní svět. Najednou přijde chlápek v obleku a plácá něco o práci pro tebe a pro tvůj gang. Nechceš do toho jít. Najednou máš bouli na hlavě, fízly za zadkem, a cejtíš, že cesta, na který seš, bude sakra drsná… Pevně doufám, že tam někde venku je pořád pár individuí, který si pamatujou skvělou leč krátkou point´n´click adventuru Full Throttle. Pokud patříte mezi ně, rozhodně… celý článek »