Zbývá 7 dní, je čas řádně zatlačit!

Už jen týden zbývá do konce startovací kampaně na mobilní Brány Skeldalu. Ve chvíli, kdy spisuji tuto nótu, je vybráno 53% z celkové částky, tedy něco přes 96000,- Kč. Což není málo! Ale není to bohužel ani dost.

Ovšem nic není ztraceno, zbývající částka se může vybrat klidně během několika hodin. Škoda přeškoda, že je tak velký rozdíl mezi počtem "lajků" a počtem startérů.  Jedenáct set versus 126?! Ale no tak! Základním příspěvkem (a lze přispět i méně) je směšných 49 korun, to oněm zběsile lajkujícím připadá moc? Nebo už si všichni úspěšně vsugerovali, že co lajk, to spasená duše a zachráněné koťátko?

xedadlu

Ale dokud je aspoň nějaká naděje, že se jedna z nejlepších českých her probojuje na Android a iOS, neházejme flintu do žita. Rozjeďme twittery, blogy, facebook stránky a masivní letákové kampaně!

Vpravme do sebe patnáct piv a nechme si na čela vytetovat nápis Brány Skeldalu, nebo indiana-jonesovskou fotografii Jindřicha Rohlíka! Proveďme tajemný a nebezpečný rituál AškEnte, který lze provádět ještě deseti jinými způsoby (avšak devět z nich způsobí okamžitou smrt a ten desátý se strašně těžko pamatuje). Však ON už to NĚJAK ZAŘÍDÍ.

A mimochodem, zítra je 25. květen, takže žádnou paniku.

P.S. Jak to tak po sobě čtu, klíčí ve mě podezření, že mi dochází pilule ze sušených žab... Ale co se dá dělat, už se staly divnější věci. Napadají mě dvě: samovznícení starosty Varšavy... ale dost už.

Dodatek: na Google Play a AppStore najdete Skeldal Pexeso. Je to sice blbůstka, ale chvilku zabaví :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Zbývá 7 dní, je čas řádně zatlačit!"

  • Harry napsal:

    Taky jsem to dal na Twitter a web, ale můj hlas je slyšet jen slabě.
    Nečekal jsem, že jsou hráči až takové držgrešle, i když je cíl velice konkrétní, dosažitelný a pozitivní.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2812 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Sound Blaster 1.5 CT1320  / Snark Barker bracket (3D tisk)Sound Blaster 1.5 CT1320  / Snark Barker bracket (3D tisk) 32 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle