Výzva: downhill blitz ve Ski or Die

Od poslední výzvy uplynul měsíc, nejvyšší čas postoupit na herním poli slávy zase o jedno políčko vpřed. Automobilovým simulacím zjevně kraluje Hanss, tak uvidíme, jak mu půjde sport ;)

Skiordý. Ne, to není dávná severská kletba přivolávající na nebohého vikingského válečníka akutního vlka, to je jen svérázná výslovnost názvu Ski or Die, které se ne a ne zbavit. Takhle jsem hře říkal, když mi bylo 12, a budu jí tak říkat, až mi bude 120.

Geniální kombinace vysoce hratelných miniher udělala, aspoň v mých očích, ze Ski or Die nejen legendu, ale především dokonalou párty hru. Jednotlivé disciplíny jsou relativně snadno uchopitelné, krátké a nadmíru zábavné. Snad až na koulovačku. Mými oblíbenými kratochvílemi vždy byli downhill blitz a halfpipe-snowboarding. Hodil jsem si tedy baterií cr2032 a pro výzvu vybral sjezd na lyžích.

Pravidla jsou krystalicky čistá. PC verze, nastavte si u Rodneyho jméno, zvolte go compete -> downhill blitz, a po zajetí závodu mi pošlete na e-mail sledge@high-voltage.cz nebo do komentářů screenshot z finiše.
PRO TIP: Hra odměňuje nejen rychlost, ale též kreativitu! ;)


Aktuální výsledky:

Výzva: downhill blitz ve Ski or Dieski-tarqski-sledgeskli-lisoski-90210ski-afbuski-michalski-hanss

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Výzva: downhill blitz ve Ski or Die"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »