Výzva: populace v SimCity

1701.cz - retrogaming merch

Po výzvách akčního rázu nastal čas trochu zpomalit. Tentokrát si užijeme trochu rozvážného plánování a budovatelské výstavby. Připravil jsem balíček s osekanou verzí legendární strategie SimCity. Stahujte zde.

SimCity bývalo jednou z mých oblíbených multiplayerových her. Ne, nedělám si legraci a pochopitelně dobře vím, že hra více hráčů neumí. Fór byl v předhánění se, kdo vybuduje větší a lepší město. Seděli jsme v počítačové učebně, klikali ostošest a hulákali na sebe čísla.

Cílem je výzvy je tedy vybudovat co nejosídlenější město. Mapa je pevně daná, jde o jediný save v balíčku - pojmenovaný HV.CTY. Jednoduše ho otevřete, přeuložte se svým jménem a pusťte se do výstavby. Až budete mít pocit, že se blížíte zajímavým číslům, klikněte na Windows -> Evaluation, popř. stiskněte Ctrl+U. Objeví se okno s přehledem, zajímá nás položka Population. Screenshoty jako obvykle zasílejte na mail.

Jsem zvědav, kolik (a jestli vůbec) se toho sejde, přeci jen tohle bude chtít poctivých pár hodin hraní, na rozdíl od kroužení na asfaltu nebo sjezdu na lyžích :) Ale zase ta relaxace!

PRO TIP: Shift + FUND a nezapomeňte si vypnout katastrofy.

Výzva: populace v SimCity


Výzva: populace v SimCity

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Výzva: populace v SimCity"

  • ehee napsal:

    Kdyz jsem to hraval jeste na ZX Spectru, tak jsem tam byl schopny narvat asi 180k lidi, ale to uz bylo na ukor policejnich stanic, hasicu atd. Az mi bude lip (patecni noc za mnou), tak to mozna po desetiletich zkusim zase.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

11 patronů přispívá částkou 996 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »

Shadow bazar, retro herní džungle