ANKETA >> Soutěž >> #hvdosdev 2021

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

16 patronů přispívá částkou 1758 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Hurá sláva, rozehnal jsem mlhu prokrastinace a pracovních povinností a konečně jsem tu s anketou, ve které vyberete nejlepší hru z letošního kola vývojářské soutěže, tedy #hvdosdev 2021.

Do letošního ročníku dorazily celkem 4 kousky, některé od "obvyklých podezřelých", některé od "nováčků". Doufal jsem, že vzhledem k poměrně atraktivním cenám se toho letos sejde více, ale zdá se, že abych toho docílil, potřebovala by soutěž masivnější letákovou kampaň. Na zaplacení TV spotů na TV Barrandov žel nezbylo. Tak snad příště ;)

Balíček s hrami - soutěž – #hvdosdev 2021 (.zip)

Soutěž letos byla tematicky naprosto volná a bez omezení, ale už teď vidím, že jednu stopku příště zavedu - a to datovou velikost, nečekal jsem, že se mi vesměs sejdou bumbrlíci v řádech desítek MB :) V každém případě kvalita v těch megabajtech je, přeji příjemné hraní a prosím o férové hodnocení. Všechny hry byly testovány v DosBox Staging.

Hlasujte pro nejlepší hru v soutěži #hvdosdev 2021
 • RCross 46%, 13 hlasů
  13 hlasů 46%
  13 hlasů - 46% of all votes
 • Line Fighter 21%, 6 hlasů
  6 hlasů 21%
  6 hlasů - 21% of all votes
 • Tiny Fantasy 18%, 5 hlasů
  5 hlasů 18%
  5 hlasů - 18% of all votes
 • Ponorka 14%, 4 hlasy
  4 hlasy 14%
  4 hlasy - 14% of all votes
Celkových hlasů: 28
19/11/2021 - 20/12/2021
Hlasování uzavřeno

Tedy stahujte, hrajte a hlasujte! Vzhledem k nízkému počtu her můžete tentokrát zvolit přesně jednu možnost. Anketa poběží do 20. prosince. Anketa je otevřená i pro neregistrované uživatele, ale pokusy o fixlování odhalím, eliminuji a dotyčného podvodníka stihne trest v podobě špatného svědomí. Já bych to neriskoval!

Po skončení ankety kontaktuji výherce a domluvím se s ním na předání slíbených cen. Situace je vtipná - ceny jsou 4, soutěžící jsou 4, už teď je tedy jasné, že se dostane na všechny, a půjde jen o to, v jakém pořadí :)

ANKETA >> Soutěž >> #hvdosdev 2021

Líbí se vám ty big boxy? Tak ty do soutěže věnoval Shadow Bazar. Štědrý Kulich poskytl repráky Encore plus SCORE Retro speciál. Ještě jednou díky! No a pokud lačníte po té krásné podložce, víte co dělat ;)


Soutěžní příspěvky:

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"ANKETA >> Soutěž >> #hvdosdev 2021"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle