Fallout: New Vegas zdarma na EPICu

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

No konečně! Po Fallout 3: GOTY a Fallout Classic Collection je na EPICu zdarma i nejlepší z Falloutů, minimálně těch novodobých, tedy Fallout: New Vegas. Hra je k dispozici zdarma ode dneška po celý týden, a pokud jste tak ještě neučinili, na kolenou prosím a zuřivě doporučuji, zahrajte si jí. Zvlášť, máte-li kladný vztah ke klasickým Falloutům, k westernům, k retro-futuristice, k dobrým příběhům, ke skvěle napsaným postavám a v neposlední řadě též k pádům do systému... ehm...

Fallout: New Vegas zdarma na EPICu

Kavalerie dorazila!

Ano, nelžeme si, stabilita hry není příkladná, Bethesda enginy moc neumí, a Fallout: New Vegas byl bohužel vyvíjen v časovém presu. Naštěstí se můžeme opřít o 13 let práce nadšené komunity, takže to největší peklo je dávno uhašeno, a hra je ve slušné kondici. Viz rukověť modera TIP: Viva New Vegas!, ve které najdete doporučené mody a též postup k jejich bezbolestné instalaci.

Pro pořádek - hra je rozdávána ve verzi Ultimate Edition, tzn. obsahuje všechna dodatečné DLCčka - příběhové datadisky Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues a Lonesome Road, a též balíčky s předměty Courier's Stash a Gun Runners' Arsenal.

Kdybych tak mohl zapomenout a projet si to celé s čistým štítem znovu. Ach jo. Ale nezoufám, desítky let konzumace alkoholu doufejme ponesou své nahnilé ovoce, a já se do New Vegas v důchodu opřu, jako by to bylo poprvé! ;)

Mé dojmy ze hry viz …the ranger’s aim was deadly with the big iron on his hip…

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle