Nový záběr z Return to Monkey Island

Díky postupně uvolňovaným krátkým videím už je myslím naprosto jasné, jaký feel bude Return to Monkey Island mít. A víte co? Já jsem pro, tedy pokud se v tenhle háv podaří zabalit kvalitní obsah.

Nový záběr z Return to Monkey Island

Po nedávné dvojici videí, na kterých jsme si mohli prohlídnout především zpracování Guybrushe Threepwooda, je tu video nové, s ohavným pirátem LeChuckem v hlavní roli. Spolu s LeChuckem si můžeme prohlédnout poněkud statickou posádku, a nasát atmosféru deštěm bičovaného nočního Karibiku :)

Dabérem LeChucka je Jess Harnell, přebírá tak žezlo, či možná dřevěnou nohu, po Earlu Boenovi, který daboval LeChucka v předchozích dílech. Earl Boen, kterého si mimochodem můžete pamatovat coby doktora Silbermana z Terminátora, totiž před lety odešel do důchodu. Ale žádný strach, Jess Harnell není nějaký noob, kterého našli na ulici, jeho kariéra dabéra je nadmíru úspěšná, a na sérii Monkey Island se dokonce již podílel, ve speciální edici jedničky namluvil jednoho z pirátských vůdců ze Scumm baru, a také cirkusáka Billa Fettucciniho.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2812 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš GEROJSRetro podložka pod myš GEROJS 236 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle