Rocky IV: Rocky vs. Drago – 40 minut nových záběrů v režisérské verzi

"It ain't over 'til it's over," pravil Rocky Balboa ve stejnojmenném filmu z roku 2006. A skutečně, boxerská filmová série chycená ve víru tohoto sebenaplňujícího proroctví nám nyní servíruje něco, co myslím nikdo nečekal - ultimátní režisérský sestřih čtvrtého dílu, který poprvé udeřil na filmová plátna roku 1985. Ano, to je ten díl, kde se Rocky řeže s rusákem Ivanem Dragem v oskarovém podání Dolpha Lundgrena.

Ne, neptejte se proč. Prostě někdo usoudil, že je to dobrý nápad. Stejně jako jsem já usoudil, že je dobrý nápad vás o tom informovat.

A na co se tedy můžeme těšit? Na celých 40 minut nikdy neviděných a dříve nepoužitých záběrů! A dle upoutávky půjde o záběry umělecky hodnotné, plné nejistých hrdinů zpytujících svědomí a hledajících velké životní pravdy, které ve finále naleznou na dně kýblu na krev a na flusance. Nová verze dále slibuje působivější bitky a mocnější hudbu.

No, to je jasnej film třílahváč, tohle si ujít nenechám :) A jen pro úplnost: "režisérská verze" v tomhle případě pochopitelně znamená, že si s tím hraje sám Sylvester Stallone. V digitálních distribučních sítích by se měl snímek Rocky IV: Rocky vs. Drago objevit někdy po 11. listopadu.

Rocky IV: Rocky vs. Drago – 40 minut nových záběrů v režisérské verziRocky IV: Rocky vs. Drago – 40 minut nových záběrů v režisérské verzi

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1 074 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »

Retro podložka pod myš XGLOBE - 4mmRetro podložka pod myš XGLOBE - 4mm 233 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle