Startovač / Patron – první debriefing

O la lá! Cca před měsícem jsem spustil kampaň (je to kampááň!) typu Patron na Startovači, a červík, který ve mě hlodal, a který věštil debakl a ostudu, se ukázal naprosto neopodstatněný, protože dle mých měřítek je celá akce ohromný sukces! :) Téměř okamžitě byl pokořen Cíl 1, který pohodlně zajistil financování služeb nutných k provozu blogu, a před pár dny padla i dvojka, která z webu nadobro odvála veškeré otravné reklamy, a která mě zavazuje ke zvýšení aktivit. Slib plánuji dodržet a už teď vymýšlím nějaké další výzvy a minisoutěže, uvidíme, co z mého nepružného mozku v nejbližších týdnech vypadne :)

(Myslím, že jako první přijde na řadu výzva ve Stunts, jen musím vyčíhat den, kdy bude Hanss trpět strašlivou kocovinou, jinak to zase vyhraje :)

Startovač / Patron – první debriefing

Tímto bych chtěl Patronům od srdce poděkovat a budu se snažit, aby se jejich v reálném světě tvrdě vydřené peníze v mém virtuálním vortexu lenosti neztratily beze stopy ;) Mimochodem - slova chvály má nyní pro HV i má žena, která po úspěchu kampaně prohlásila, že je to "dobrý" :)

Tak díky za všechny ryby a jedeme dál!

Fun fact: vzhledem ke způsobu, jakým Startovač počítá úspěšnost projektů, tzn. procentuálně proti nejnižšímu nastavenému cíli, je v tuhle chvíli kampaň high-voltage.cz v sekci Patron nejúspěšnější :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Startovač / Patron – první debriefing"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »