Zkuste demo retro FPS akce Agent 64: Spies Never Die

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Není třeba nejbystřejších mozků internetu, abychom se dovtípili linky mezi připravovanou retro FPS akcí Agent 64: Spies Never Die a kultovní klasikou GoldenEye 007, která vyšla roku 1997 na konzoli Nintendo 64.

Zkuste demo retro FPS akce Agent 64: Spies Never Die

Agent 64: Spies Never Die je po všech stránkách poctou této dávné legendě z devadesátek. Samozřejmě s tím drobným rozdílem, že jde o PC hru, kterou si vbrzku budete moci zakoupit na Steamu. Už teď si můžete hru přidat na wishlist a dokonce si zahrát pěkné demo. Ale pro vše co je svaté, hned po spuštění vypněte ten ohavný CRT filtr, to prostě nevypadá dobře. Nikdy. Nikde :)

Hlavní hrdinou hry je agent John Walter, známý též jako 64. Ten si užíval zaslouženého odpočinku, ale je povolán zpět do akce, aby opět, a tudíž opakovaně, zachránil svět. Těšit se můžete na několik příběhových misí v různých prostředích.

Díky @ashnobe za echo.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Zkuste demo retro FPS akce Agent 64: Spies Never Die"

  • Viktor Špička napsal:

    Špaisraid never days

  • Viktor Špička napsal:

    Mám problém s N64 :007: Golden Eye .Ta hra špatně vypadá ,nepřátelé jsou tupí Snad plusem může být variabilita prostředí v kterých se mise odehrávají…No popravdě ve své době jsem hrál Medal of Honor na PSX a 64 jsem objevil až dekádu po její zlaté éře takže nostalgie nefunguje . Nechápu tu touhu zrovna tohle chtít neustále předělávat ( se stejným vizuálem )

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle