Zkuste demo Stargate: Timekeepers

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Dostane seriálové Stargate universum konečně důstojnou hru? Nepočítám-li pár mobilních zoufalostí, jediným velkým titulem byla online střílečka Stargate: Resistance (2010), která shořela po pouhém roce provozu. Nyní je na cestě taktická hra Stargate: Timekeepers, která by mohla potěšit jak fandy televizní sci-fi legendy Stargate, tak fandy Commandos, spadá totiž do stejného žánru.

Zkuste demo Stargate: Timekeepers

Hra vychází až 12. prosince, ovšem hned teď si můžete vyzkoušet hratelné demo, a na vlastní kůži jeho kvality / nekvality posoudit. Já samozřejmě stahuji, je toho skromných 5GB, jsem si ovšem téměř jist, že má PC-kompatibilní brambora bude na tuhle novinku, která nás zavede do světa SG-1 po sedmé sezóně seriálu, krátká. V mezičase, kdy bezdrát cedí pakety, si můžeme hru představit.

Jak bylo řečeno, žánrově jde o Commandos, tedy taktickou, plíživou záležitost, ve které se pustíme do 14 příběhových misí zasazených do období po Bitvě nad Antarktidou.

Bohužel nebudete ovládat členy týmu SG-1, pod kurzor dostanete jinou bandu, která se kolem dění ochomýtá. Její velitelkou je vojanda Eva McCain, dalšími členy pak jsou sniper Max Bolton, technik / špión Sam Watson a frajer přes drony Derreck Harper. Postupně se s vámi skamarádí rebelský jaffa A’ta a unas Xugga. Každá z postav má unikátní a nenahraditelné schopnosti, klíč k vítězství tkví v jejich umném využití.

Zkuste demo Stargate: Timekeepers

A už se to procedilo, už to spouštím... no, na těch 17 fps to hrát nebudu :) Takže doporučuji držet se nad minimálními požadavky, kterými jsou Intel Core i3-8100 / AMD Ryzen 5 1600, 8GB RAM a GeForce GTX 950 / Radeon R9 270X. Kromě zahrání dema a předání na wishlist si hru můžete též předobjednat, cena je stanovena na bezmála 30 eur.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle