Zkuste demo retro FPS akce Slayers X: Terminal Aftermath: Vengance of the Slayer

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Už za dva dny vychází další z hojné nadílky retro FPS akcí! Ale nemusíte čekat, do víru pošahaného dění se můžete vrhnout okamžitě, novinka Slayers X: Terminal Aftermath: Vengance of the Slayer má totiž k dispozici hratelné demo, které vám o charakteru hry poví hodně.

Zkuste demo retro FPS akce Slayers X: Terminal Aftermath: Vengance of the Slayer

Takhle nějak si představuju hru, která vzešla z pokřivených myslí Beavise a Buttheada, je to takový devadesátkový vývar všeho béčkového, Duke Nukem 3D je proti Slayers X usedlým čajem o páté.

Po technické stránce hra vyloženě evokuje klasické BUILDovky, ač běží na moderním enginu Unity. Mimikry jsou to ovšem prvotřídní. Ve hře se vžijete do jednoho z X Slayerů, kteří brání Zemi proti magorům z The Psyko Sindikate. A proč? Cituji: "Because the Psyko Sindikate are freakin sick evil turds." Jo a taky zabili vaší mámu. Příběh hodný FPS akce! :)

Slayers X se na oko tváří, že jsou ztraceným a znovu nalezeným projektem, který začal vznikat již v roce 1998, ale nenechte se mýlit, tvůrce hry, Zane Lofton, je sám charakterem z jiné hry, konrétně z Hypnospace Outlaw.

Kromě klasické herní náplně a tradičně přehnaného arzenálu se můžete těšit i na mimořádně (a záměrně) nepohledné, 3D renderované filmečky.

Demo jsem odehrál, a docela to šlape, jediné, co mě trápilo, byly občasné propady fps, ale ono se to jako stará hra holt jednom tváří a cítím, že moje 8 let stará 750Ti je už drobounce za zenitem :)

Zkuste demo retro FPS akce Slayers X: Terminal Aftermath: Vengance of the Slayer

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle