Zpráva o stavu maloobchodním II (1701.cz)

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Můj e-shopový quest zdárně pokračuje! Na zbohatnutí to nevypadá, ale z prodeje původní dvojice podložek pod myš jsem dokázal vyždímat finance potřebné k výrobě dalších produktů, kterými jsou podtácky, samolepky a další myší podložka.

Kolem výroby samolepek bylo trochu nejasností, tiskárna to nevyrobila přesně tak, jak jsem poptal, ale vše zlé je k něčemu dobré, a v týdnu by tak měla dorazit ještě jedna várka, v provedení lesklém a s kulatými rohy. Podložka je super, tam už jsem problémy nečekal, zdá se, že jsem si po dvou várkách dodavatele vychoval a že teď už to bude bez zádrhelů :) A co vyšlo naprosto epicky jsou ty podtácky. Bylo tam sice malé zdržení, začínám mít podezření, že v tomhle oboru je to běžné, ale výsledek předčil očekávání. Je to ostré, skvěle zarovnané, ta dřevotříska tomu dodává punc kvality (takže podtácky jsou asi jediná věc na planetě, kterým může dřevotříska dodat punc kvality), radost na to odkládat hrnek s kávou :)

(Upřesnění pro úplnost - ano, každý produkt mi vyrábí někdo jiný.)

No a zatímco jsem se já pachtil s novými produkty, vplul do vod elektronického vetešnictví další žralok - shop.technomorous.eu. V tuto chvíli má v nabídce jen dva produkty, ale ze zdrojů u zdroje vím, že se chystají nové věci, konkrétně starý hardware a Atari ST podložka pod myš. A je dobře, že po té Atari podložce skočil Technomorous, pro mě je to španělská vesnice, takže bych určitě nakreslil něco, co by se komunitě beztak nelíbilo :)

Co je v plánu dál? V první řadě ona avizovaná "dungeon" podložka, ale to závisí na ženě, musí mi to nakreslit, a jelikož je v osmém měsíci těhotenství, je nějaká líná a neakční nebo co ;) V řadě druhé to budou samolepky s logem MS-DOS, velikost cca 25x25 mm, tzn. určené k nalepení na taková ta "okýnka" na AT skříních.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Zpráva o stavu maloobchodním II (1701.cz)"

 • Doomtrooper napsal:

  Hej!! Podtácky jsou super nápad :)
  A za mě request, udělej je jako DOOM diskety z mail orderu.
  Nebo se bojíš „infringementu“ ??

  • Sledge (admin) napsal:

   Bojim :) Už jsem to párkrát avizoval, že do těch log a 1:1 screenshotů z her se mi nechce. A zrovna Bethesda je háklivá, to samý Nintendo. Jako bylo by srandovní, kdyby řešili „eshop“, co prodá tři tácky a dvě podložky měsíčně, ale nikdy nevíš.

   • Doomtrooper napsal:

    S politováním chápu. Já bych to třeba udělal, jako „homage“ a možná to nějak pozměnil. Taky si memyslím že by tě za to popotahovali i když…. v dnešním světě jeden vážně neví, lidi jsou jelita.

   • Doomtrooper napsal:

    Mimochodem, nestává se z toho prvního DOOM loga už veřejná doména?? Už tomu nějaký pátek přeci jen je…

    • Sledge (admin) napsal:

     To snad funguje jen v případě, že je značka mrtvá a nevyužívaná, ne? A trvá to podstatně déle…

     • Doomtrooper napsal:

      Ahaaa, už to vim. Je to 70 let od od doby co zemře její autor. Proto třeba klasická hudba nebo třeba šachy spadají povětšinou do sféry veřejné domény a veřejně hrát či vyrábět to může každý.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle