1701.cz - retrogaming merch

Baf! Lek! Vyšel Monster Bash HD

Po Secret Agent HD a Crystal Caves HD je tu další vylepšená verze dávné shareware klasiky od Apogee. A jelikož je halloween, asi vás nepřekvapí, že horkou novinkou jest strašidelný Monster Bash HD!

Baf! Lek! Vyšel Monster Bash HD

A ten příběh, přátelé, to je materiál z nočních můr, jen posuďte sami - zlý Hrábě Chuck unesl všechna zvířata světa s cílem proměnit je v armádu temnot. Mezi unesenými zvířaty byl i roztomilý pejsek Tex, jehož páníček Johny Dash se s nějakým takovým zlořádem pochopitelně smířit nehodlá. Bere proto do buclaté ruky svůj smrtící prak a vydává se čelit armádám mrtvých i nemrtvých.

Baf! Lek! Vyšel Monster Bash HD

A kdo za Monster Bash HD, vylepšenou verzi téměř 30 let staré hry, může? Obvyklí podezřelí - Emberheart Games. Takže pokud se vám líbily HD verze předchozí, tohle je myslím sázka na jistotu :) Opět jde o remake směrem k "jako VGA grafice", v sametové plynulosti a s podporou moderních rozlišení. A opět je k dispozici editor úrovní, které lze přes Steam Workshop sdílet s ostatními hráči. S těmi mimochodem můžete srovnávat i dosažená skóre. Co zůstalo netknuté jsou hudba a zvukové efekty.

Plošinovka Monster Bash HD je dostupná na Steamu a na GOG ve verzích pro Windows a prý i pro Linux, ale v popisech deklarovanou podporu Linuxu nevidím, tak nevím. Lovce virtuálních trofejí potěší plná šedesátka kousků (Steam).

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Baf! Lek! Vyšel Monster Bash HD"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

10 patronů přispívá částkou 946 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »

Shadow bazar, retro herní džungle