Black Dawn Rebirth, dungeon pro Amigu zdarma

Black Dawn je zavedená série nezávislých sci-fi dungeonů pro počítače Amiga. Celkem čítá sedm klasických dílů, které vyšly mezi roky 1993 až 1996, vesměs jako freeware / public domain. Black Dawn Rebirth je novým příspěvkem do série, který vyšel roku 2019 ve formě krabicové verze, samozřejmě placené. Ovšem nyní si hru můžete stáhnout zcela zdarma! A že je na co koukat...

Black Dawn Rebirth, dungeon pro Amigu zdarma

Hra vám v oslnivých 64 barvách vykreslí sedmero dungeonů o celkových 21 patrech, dále předvede 14 rozličných zbraní, 21 typů nepřátel a animované intro zabírající celou disketu! S disketami budete muset poctivě žonglovat, hra se celkem rozlézá na šestici pružných disků. Pro spuštění postačí OCS Amiga, ovšem vybavená 1.5MB RAM (1MB chip).

Black Dawn Rebirth, dungeon pro Amigu zdarma

Jak bylo uvedeno, a jak je vidno z obrázků, Black Dawn Rebirth je sci-fi záležitost. Vydáte se na průzkum vesmírné stanice DS97, která se záhadně odmlčela. Jen co dorazíte do systému Thalax a zaparkujete svou průzkumnou loď na orbitě planety Thalax 9, vytušíte, že cosi není v pořádku. Základna se zdá funkční a nepoškozená, ale nechvalně proslulý divný pocit značí, že na obzoru visí kosmický průser. Inu, žádný strach, podporučíku Brene, jen směle naťukejte autorizační kód do terminálu vstupních dveří a ponořte se bez bázně do spletitých chodeb rozsáhlého komplexu. Ať vám kostka dobře padá!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Black Dawn Rebirth, dungeon pro Amigu zdarma"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »