BLISS, editor tratí pro Stunts

Virtuálním závodníkům, kteří jsou do dnešních dnů uvězněni mezi nelícujícími polygony závodní legendy Stunts, přijde vhod editor tratí BLISS. Ve srovnání s editorem vestavěným ve hře nabízí řádově vyšší pohodlí při editaci, navíc běží pod Windows, můžete si tak tvorbou tratí zpříjemňovat třebas líná páteční odpoledne v kanceláři.

Mezi pokročilé funkce patří např. cut&paste nebo analýza tratě, kdy se dozvíte, kolik větví trať má, která z nich je nejkratší, a jaký je předpokládaný čas dojetí pro konkrétní vůz. Dále editor umí vygenerovat náhodné rozložení dekoračních prvků (stromy, budovy atd) dle zadaných priorit a parametrů. Od věci není ani propojení s online Stunts komunitou fungující na adrese zak.stunts.hu, na jedno kliknutí si můžete stáhnout aktuální soutěžní trať i s dosaženými časy.

Přiloženy jsou i zdrojové kódy, BLISS je napsán ve FreeBasicu.

BLISS, editor tratí pro Stunts

Pro zvídavé: kolik podobných polygonových závodních her napočítáme? Stunts, Hard Drivin', Race Drivin', Stunt Driver, Stunt Track Racer?

Pro soutěživé: to abych editor vyzkoušel a připravil další výzvu, což? ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"BLISS, editor tratí pro Stunts"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »