Brzy vychází: Kniha Level – O hrách a lidech

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Již příští měsíc se na pultech objeví masivní bichle O hrách a lidech, kterou ve spolupráci s XZONE přináší časopis LEVEL. Jde o kompilát rozhovorů, které pořídili autoři Levelu s předními světovými i českými herními persónami.

Kniha na 580 stránkách obsahuje rozhovory s téměř čtyřicítkou herních vývojářů. Za všechny bych vypíchl jména jako David Braben, Charles Cecil, Ron Gilbert, Brian Fargo, Peter Molyneux, a John Romero, z tuzemáků jsou přítomni např. Jindřich Rohlík a Jakub Dvorský.

A nejde samozřejmě jen o ubíjející stohy nekonečného textu. My méně zdatní, co si rádi tleskáním slabikujeme, můžeme dopřát dlaním odpočinku při prohlížení hojného obrazového materiálu. Ma-te-ri-á-lu.

Takže pokud dumáte nad vánočním dárkem pro svou hrami posedlou drahou polovičku, tady máte inspiraci. Cena knihy je stanovena na 990 Kč. (Pokud je to na vás moc, zkuste retro podložku pod myš! ;)

Brzy vychází: Kniha Level – O hrách a lidech

Oficiální synopse:

Na začátku byl časopis. Poté byl Startovač. A nyní je tu kniha. Kultovní herní časopis Level přináší unikátní knihu rozhovorů s herními vývojáři z celého světa. V knize najdete 37 osobností, z nichž mnozí stáli u zrodu domácích videoher na přelomu 70. a 80. let minulého století a jiní tu samou zábavu dokázali ve století jednadvacátém posunout o světelné roky dopředu. Redaktoři Levelu s veterány a žijícími legendami osobně mluvili a rozšířený výsledek najdete v knize O hrách a lidech.

Rozhovory doprovází obrazový materiál a původní fotografie, řada z nich je rozšířena o několik bonusových částí. Knihu doplňují také tematické články od kmenových autorů časopisu.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle