Dnes vychází Command & Conquer Remastered

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Je cca deset ráno. Což znamená několik věcí:

a) Už jsem dosrkal svojí první dnešní kávu.
b) Od prvního dnešního piva mě dělí cca osm hodin.
c) Za 9 hodin vychází Command & Conquer Remastered!

Největší z nedočkavců a nejakčnější z velitelů si mohou hru předobjednat už teď, Steam stránka je aktivní. Cena je stanovena na rozumných 20 eur. C&C Remastered je tedy o třetinu levnější, než zpackaný Warcraft 3 Reforged. V tuto chvíli můžeme jen doufat, že EA se nevydala cestou Blizzardího švindlu, a že remaster dopadl dobře. Všechny dosavadní materiály tomu naštěstí nasvědčují.

Dnes vychází Command & Conquer Remastered

Command & Conquer Remastered Collection, jak se novinka celým jménem nazývá, obsahuje první dva díly série, tedy C&C Tiberium Dawn a C&C Red Alert, spolu s příslušnými datadisky, tzn. The Covert Operations, Counterstrike a The Aftermath.

Remasterováním prošla jak grafika, tak audio. Grafická stránka povýšila až na 4K rozlišení, remasterovaná hudba o celkové délce sedm hodin zahrnuje 20 znovu nahraných skladeb. Samozřejmostí je modernizované rozhraní a podpora modování, připraven je i multiplayer, stejně jako editor map. Remaster obsahuje i vylepšené videosekvence, bohužel jen přepočítané do vyššího rozlišení, originální pásky jsou zdá se ztraceny. Mezi bonusy najdete přes čtyři hodiny fotek a videí "z natáčení".

Minimální hardwarové požadavky jsou nakloněny spořivým hráčům, postačí obstarožní Intel Core 2 Duo E4600 / AMD Athlon 64 X2 6400, 4GB RAM a NVIDIA GeForce GT 420 / ATI Radeon HD 5570.

Btw. mrkněte na video níže, jistý místní autor neunikl pozornosti proradného Kanea! (Ano, stojím za GDI!)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Dnes vychází Command & Conquer Remastered"

 • Srandista napsal:

  #KaneLIVES!

  Pozornejší vo videu môžu nájsť ešte odkaz na tajnú stránku s pár drobnosťami.

  A pre tých lenivejších, tu je odkaz ;)

  http://x.ea.com/63046

  • Liso napsal:

   Paráda, gratulujem!
   Je to určite super pocit keď ta Kane spomenie vo videu :)

   Remaster už mám stiahnutý, tak večer vyskúšam.

 • Lobodin napsal:

  Tak zatím odehráno nějaké tři hodiny. Hrál jsem jen GDI a jsem v misi za komandem. Musím přiznat, že jsem nikdy žádný remaster snad ani nehrál, jako AoE, W3, Commandos. Starcraft atd. Ale musím říct, že zde jsem zatím velmi spokojen. Jukebox na jedničku a hned z prvního videa mě málem ukápla slza :) Z celkového gameplaye je tam pořád cítit ten starej dobrej C&C .

  • lasice napsal:

   „Z celkového gameplaye je tam pořád cítit ten starej dobrej C&C .“ přeně a proto hraji starej dobrej C&C ;) remastr není potřeba

   • Srandista napsal:

    „přeně a proto hraji starej dobrej C&C ;) remastr není potřeba“ – nuž, toto sa dá povedať len do chvíle, kedy si človek ten remaster reálne zahraje. Ver mi, že po tom co uvidíš tú novú grafiku, vypočuješ si tú zremastrovanú hudbu a vyskúšaš si tú hru s QoL vylepšeniami, tak už sa vracať k pôvodnej verzii fakt nebudeš ;)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle