DOS KVÍZ konečně v novém! ;)

Hurá, konečně jsem se dostal k předělání ne zcela ideálně navrženého HV DOS_kvízu. Ne snad, že by na to měla vliv aktuální chmurná situace, protože to, co se označuje jako karanténa, je můj běžný životní styl, ale prostě se to tak hezky sešlo :)

DOS KVÍZ konečně v novém! ;)

Nyní je z kvízu vypreparován našeptávač, který tropil trable, ovládání je myslím ještě jednodušší - libovolná po sobě jdoucí tři písmena z názvu hry se chápou jako správná odpověď. Takže např. pro "Indiana Jones: Fate of Atlantis" stačí vepsat "ind", "atl" či "one" :)

Určitě je to masivně zabugované, původní kód, na kterém jsem stavěl, je starý několik let, následovala jedna předělávka a nyní o cca rok později předělávka další, a samozřejmě mám ve zvyku motat se v kódu špagetovém a nic nekomentovat. Navíc jsem se snažil o rozumné pojistky proti podvádění, což je pochopitelně trabl ve chvíli, kdy je půlka kódu v JavaScriptu, do kterého každý vidí, ale snad se zadařilo. Nějak to prostě funguje a připadné chyby odladíme, stačí dát vědět.

Zatím jsou k dispozici jen původní kvízy, pokusím se brzy přidat aspoň jeden či dva další. Nicméně tři z kvízů stále nemají úspěšné luštitele, výzva pro soutěživé tam tedy je. Jo a není to moc odladěné pro mobil. A ne, seznam správných odpovědí nikde nenajdete, je to záměr. Pokud nevíte, tak prostě nevíte ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"DOS KVÍZ konečně v novém! ;)"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

13 patronů přispívá částkou 1502 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Placka / odznak DOSPlacka / odznak DOS 16 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle