Gates Of Integrity, nové RPG pro MS-DOS

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Vývoj Gates Of Integrity začal před dlouhými 30 lety coby pocta klasickému a tehdy velmi populárnímu dungeonu Bard's Tale. Po několika iteracích dospěl v plnou hru pro moderní Windows, která vyšla před dvěma lety. A nyní je k dispozici port hry pro MS-DOS! Je tomu tak, v roce 2022 si můžete zahrát nové rozsáhlé DOSové RPG ze staré školy.

Gates Of Integrity, nové RPG pro MS-DOS

Připravte se na vpravdě dřevní mechanismy. Ovládání preferuje klávesnici, ukládat lze jen v guildách, vlastnosti předmětů jsou zahaleny tajemstvím a obtížnost je značná. Na druhou stranu se hra sama stará o automaping, naostřené tužky a papíry se čtverečky nechte ležet v šupleti. A nebojte, ke hře je přiložen manuál, který osvětlí vše potřebné, v dokumentaci dokonce naleznete kompletní přehled kouzel a předmětů. A naprostým zoufalcům, jako jsem třeba já, přijde vhod i oficiální hintbook. Jeden hint vám dám už teď - než se vydáte do opuštěného dolu, nakupte si nějaké louče, nebo tak něco, jinak vás v té tmě hned rozsápou vampíři ;)

A příběh? Tak určitě. Zachraňte město Anroburg před zlým černokněžníkem Thargorimem! Tedy sestavte družinu, nakupte předměty a vyjdete se šmejdit po kobkách.

Zatímco verze pro Windows vyžaduje svižné CPU a 2GB RAM, nadřazená verze DOSová si vystačí s 486kou DX a cca 2MB RAM. Hra je zatím němá, ale to se v budoucnu ještě může změnit.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Gates Of Integrity, nové RPG pro MS-DOS"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle