Na cestě je update pro Little Big Adventure

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

U příležitosti 25. výročí vydání adventury Little Big Adventure se fandové série dočkají sympatického dárku. Oba díly čeká vylepšení, a to v podobě nového módu NEW GAME+, ve kterém budete hru začínat se silnými předměty, jako jsou sabre (mocná zbraň) a protopack (umožnuje létat), a s magií na čtvrtém levelu (fire ball). To vám umožňují projít si hry trochu jinak, ale nečekejte, že se zahrají samy, stále bude nutné poctivě projít příběhem a sesbírat předměty běžné a k postupu nezbytné.

Na cestě je update pro Little Big Adventure

Kde se nový mód vzal? Částečně již byl v druhém díle ve formě debug módu, kdy měl hráč k dispozici všechny předměty. A od tohoto "debug" tvaru k novému hernímu módu stačila pouhá myšlenka, plus několik měsíců její realizace :)

A nejde jen NEW GAME+, mezi další vylepšení patří volba jazyka v menu, podpora gamepadů či podpora běhu v okně (*). Vše se týká obou verzí hry a všechny změny budou zdarma aplikovány na všechny digitální platformy, na který je série Little Big Adventure k zakoupení, tzn. Steam, GoG, Itch a Amazon Luna. A teď pozor - v souvislosti s vylepšeními bude zvednuta cena obou her na 10 eur ze současných 5 eur. Ale stane se tak až 31. května, takže máte dostatek času zakoupit LBA za cenu nižší.

(* Že některé z těch věcí vidíte u Steam verze jedničky už teď? To proto, že jde o starší vylepšenou verzi, která bude ale 31. května odsouzena k zapomnění, resp. bude sice ke stažení jako DLC, ale nebude již dále podporována. Aspoň tak jsem to pochopil, je to trochu zmatené :)

Další info viz https://twinsenslittlebigadventure.com/new-game-plus-modes-incoming/

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Na cestě je update pro Little Big Adventure"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle