Na cestě: Little Big Adventure Remastered

Kolem Twinsenových Malých Velkých dobrodružství se to jen hemží aktivitou. Nedávno byl do původních her doplněn nový obsah, stále probíhá vývoj třetího dílu, dokonce byly uvolněny i zdrojové kódy dílů existujících, no a nyní se vaří nová věc, a to remastery jedničky i dvojky.

Na cestě: Little Big Adventure Remastered

Twinsen's Little Big Adventure Remastered a Twinsen's Little Big Adventure Remastered 2 brzy dorazí na GOG, oba kousky si už teď můžete přidat na wishlist. K prohlédnutí je nálož screenshotů, úroveň remasterované grafiky tedy můžete zhodnotit už teď.

Osobně mám dojmy trochu rozpolcené, samozřejmě vítám podporu 4K rozlišení, nové animace, efektní nasvícení, asi i upravenou kameru, ale zvolený styl mě, alespoň ze statických obrázků, neoslovuje. Inu, uvidíme. Spolu s grafickou stránkou bude samozřejmě osvěžena i hudba, k chuti přijdou i moderní ovládací schémata.

Na cestě: Little Big Adventure Remastered

Pokud vás remastery netankují, tak žádný strach, původní verze jsou, aspoň prozatím, k dispozici též, viz Twinsen's Little Big Adventure Classic a Twinsen's Little Big Adventure 2 Classic.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Na cestě: Little Big Adventure Remastered"

  • Xspy napsal:

    Tady se ta assetizace na současné enginy ale opravdu nepovedla .Twinsen byl v prvním dílu jestě pod DOS a tam jsem nad grafikou v 640*480 naopak mohl vytáhnout slinták .

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1916 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš BOOTRetro podložka pod myš BOOT 236 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle