Neuvěříte, na jakém enginu běží FPS akce Selaco

...je to DOOM! To jsem to tajemství moc dlouho neudržel :) Tedy přesněji je to gzDoom, což tvůrcům přeci jen dává řadu efektů navíc, ale stejně. Někde hluboko je to Doom! Jak by řekl pan Spock: "Fascinující!"

Selaco je připravovaná FPS akce čerpající inspiraci ze série F.E.A.R., stejně jako z klasik Doom či Quake. Mezi hlavní přednosti má patřit atmosférická příběhová kampaň, intenzivní a svižná akce se zničitelným prostředím, a propracovaná AI. Vítaným pozlátkem budiž plný soundtrack, profesionální namluvení a podpora modování.

Neuvěříte, na jakém enginu běží FPS akce Selaco

Ve hře se ponoříte do příběhu o invazi do podzemního komplexu Selaco, který je domovem přeživších ze zpustošeného povrchu Země. Hrajete za Dawn, kapitánku bezpečnostní služby, která je při pátrání po podezřelé historii komplexu vyrušena nájezdem nepřátelských ozbrojených sil. Bude to bezpochyby samý napínák a nečekaný zvrat ;)

Hra je v tuto chvíli ve vývoji, na Steamu si jí můžete přidat do wishlistu. A než to vyjde, vylepšete si strojovnu, protože i když je vespod engine starší než sám čas, minimální požadavky jsou nemalé - Intel i3 2100, 2 GB RAM a GeForce GTX 630. A to jsem myslel, že mi na Doom stačí, když mám DX verzi 486ky a 8MB RAM ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Neuvěříte, na jakém enginu běží FPS akce Selaco"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1 202 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš FTRACKRetro podložka pod myš FTRACK 233 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle