Neuvěříte, na jakém enginu běží FPS akce Selaco

1701.cz - retrogaming merch

...je to DOOM! To jsem to tajemství moc dlouho neudržel :) Tedy přesněji je to gzDoom, což tvůrcům přeci jen dává řadu efektů navíc, ale stejně. Někde hluboko je to Doom! Jak by řekl pan Spock: "Fascinující!"

Selaco je připravovaná FPS akce čerpající inspiraci ze série F.E.A.R., stejně jako z klasik Doom či Quake. Mezi hlavní přednosti má patřit atmosférická příběhová kampaň, intenzivní a svižná akce se zničitelným prostředím, a propracovaná AI. Vítaným pozlátkem budiž plný soundtrack, profesionální namluvení a podpora modování.

Neuvěříte, na jakém enginu běží FPS akce Selaco

Ve hře se ponoříte do příběhu o invazi do podzemního komplexu Selaco, který je domovem přeživších ze zpustošeného povrchu Země. Hrajete za Dawn, kapitánku bezpečnostní služby, která je při pátrání po podezřelé historii komplexu vyrušena nájezdem nepřátelských ozbrojených sil. Bude to bezpochyby samý napínák a nečekaný zvrat ;)

Hra je v tuto chvíli ve vývoji, na Steamu si jí můžete přidat do wishlistu. A než to vyjde, vylepšete si strojovnu, protože i když je vespod engine starší než sám čas, minimální požadavky jsou nemalé - Intel i3 2100, 2 GB RAM a GeForce GTX 630. A to jsem myslel, že mi na Doom stačí, když mám DX verzi 486ky a 8MB RAM ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Neuvěříte, na jakém enginu běží FPS akce Selaco"

  • Xspy napsal:

    :( Safra ….Brutal Doom vypadá suprově a jede mi i na notebooku s Nehalemem. Tohle vypadá , že už nepojede .

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 11 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle