Oznámen remaster Star Wars: Dark Forces

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Jednou z možností, jak si dnes zahrát oblíbenou FPS ze světa Star Wars, tedy legendární Dark Forces, je moderní open-source engine The Force. Již brzy přibude možnost další, a to oficiální remaster od nekromancerů z Nightdive Studios. Připomeňme, že toto vývojářské studio má na triku podařené remastery her jako Doom 64, Blood, či Quake a Quake II.

Kdo má s remastery od Nightdive Studio herní zkušenosti, už tuší, na co se může těšit. Opět půjde o vylepšení vizuální stránky směrem k současným standardům, jako jsou 4K rozlišení, 120 fps a pokročilý 3D rendering doplňující světla, stíny, efekty... Samozřejmostí je podpora gamepadů, doplnění trofejí (Steam achievements), vylepšení filmečků a doplnění nového / ztraceného obsahu. Nicméně po stránce herní zůstane vše zachováno tak, jak to v roce 1995 vyšlo, tzn. ani puristé nepřijdou zkrátka, jednoduše si ta moderní cinkrlátka povypínají :)

Oznámen remaster Star Wars: Dark Forces

Vydání remasteru Star Wars: Dark Forces je plánováno na poslední čtvrtletí tohoto roku, a to na platformách PS4, PS5, Xbox One, Series X|S, Nintendo Switch a PC (Steam). Nedočkavci mohou zatím prohánět původní hru, ideálně s výše zmíněným enginem The Force, Dark Forces jsou k mání jak na GOG, tak na Steamu.

Oznámen remaster Star Wars: Dark Forces

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Oznámen remaster Star Wars: Dark Forces"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle