Polda 2 remaster v přípravě

Fandové české adventurní série Polda mají další možnost, jak vhodně utratit své těžce nabyté peníze. Připravuje se totiž remaster oblíbeného druhého dílu, a jelikož taková legrace není zadarmo, je pro uskutečnění projektu spuštěna crowdfundingová kampaň. Ta běží na portále HitHit a jejím cílem je částka 600 000 Kč.

Jestli to dobře chápu, tak v aktuálním sedmém dílu Poldy se blýskla i krátká část původně z dvojky, ovšem předělaná do současných standardů, takový mini-remaster. A na základě této ochutnávky se vzedmula mohutná vlna žádostí o remaster kompletní.

Remasterovaný Polda 2 by měl zahrnovat především povýšení grafické stránky do vysokých a širokoúhlých rozlišení, plus vylepšení animací. Dabing zůstane netknut, a podaří-li se nějakou náhodou vybrat o trochu více, než je základní částka, konkrétně 750 000, dojde i na doplnění samostatně stojící příběhové části, která vysvětlí, jak se z Pankráce mezi druhý a třetím dílem stalo soukromé očko. No a podaří-li se vybrat ještě víc, celých 850 000, bude remasterována i hudba.

Polda 2 remaster v přípravě

Chcete-li si v kampani remasterovaného Poldu 2 předplatit, připravte si 349 Kč. Minimální příspěvkem je stovka, za tu nedostanete nic, no a další stupně odměn obsahují obligátní sběratelské předměty, jako jsou plakáty, skleničky, trička, nášivky, a také krabicovou verzi hry. No a chcete-li se užít bezpochyby krutopřísnou pizza párty s autory, sáhněte do portmonky pro 5 000 tisíc. To za ty opojné chvíle tichého trapna nad oschlým ananasem na pizze Hawai bezpochyby stojí! ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Polda 2 remaster v přípravě"

  • Ondra napsal:

    Ten konec byl asi myslen jako vtip, ale byl jsem na Pizza party k Poldovi 7 a Petr dela fakt vybornou pizzu. A tiche trapno tam taky opravdu nebylo. Naopak unikatni prilezitost pokecat s hernimi vyvojari.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1552 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Podtácek ATOM-FALLPodtácek ATOM-FALL 39 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle