Project Arroyo, Fallout 2 remake v enginu Fallouta 4

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Fallout 4: Project Arroyo je další z dlouhé řady pokusů o předělání starších Falloutů do novějších enginů. Nechci býti sýčkem, ale šance na zhmotnění finálního díla jsou pravděpodobně jako obvykle mizivé, nicméně snít člověk může, ne? :) Na druhou stranu remake je vyvíjen od roku 2019 a stále nezemřel, jeden nikdy neví, čím ho budoucnost překvapí. (Snad ne atomový hřibem...)

Jak název napovídá, Project Arroyo je přenesením obsahu z druhého dílu série do relativně moderního enginu dílu čtvrtého. V upoutávce si můžete prohlédnout několik lokací, schválně, kolik jich poznáte :) Já jich zvládl identifikovat dost, a zbytek mi byl minimálně povědomý, což slouží autorům ke cti, jelikož kompletní průchod dvojkou mám za sebou přesně jeden, a má paměť je doslova a do písmene příšerná.

Project Arroyo můžete sledovat na exTwitteru, a můžete se také přidat na oficiální Discord server. Ti nadanější mají možnost přiložit ruku, či radiací sežehlý pařát, k dílu, stačí vyplnit dotazník a počkat na odpověď.

A než se vám v kapse začne plašit Desert Eagle - já vím, já vím, první dva díly nic nepřekoná a předělávat původní obsah do 3D enginu je pro mnohé naprostá hereze, za kterou by autoři zasloužili očistnou koupel v radioaktivním jezírku, ale on nám přece tu klasiku nikdo nebere ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle