Starcraft 1 je zdarma!

Aktualizace: Stalo se, Starcraft 1.18 je nyní dostupný finálně a kompletně zdarma. Btw. hned po spuštění doporučuju vypnout bilineární filtrování, je to rozpatlané a nehezké.


Původní článek (31.03.2017)

Jak Blizzard slíbil při oznámení Starcraft Remastered, první Starcraft s novým 1.18 patchem je nyní dostupný zcela zdarma. V nabídce her na webu Blizzardu ho ovšem ještě nehledejte, odkaz ke stažení se zatím nachází jen na oficiálním fóru. Je to samozřejmě kvůli testování. Pro hraní online budete potřebovat public test realm (PTR) účet.

Pro připomenutí - Starcraft zdarma obsahuje jak původní hru, tak datadisk Broodwar. Nový patch s číslem 1.18 přináší mimo jiné lepší kompatibilitu s moderními Windows, možnost hraní v okně, uživatelské nastavení klávesových zkratek či tradiční opravy chyb.

Tak doufejme, že testování proběhne hladce. Budu to sledovat a jakmile hra vyjde oficiálně, dám vědět :)

Starcraft 1 je zdarma!

Smysl v něm nehledejte, obrázek je pouze ilustrační :)

Starcraft 1 je zdarma!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Starcraft 1 je zdarma!"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 330 Kč měsíčně

Již přispělo 13 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »