StarCraft Cartooned aneb StarCraft Remastered Demastered

Pokud už jste zmerčili screenshot, je mi jasné, že vám teď letí hlavou něco jako "co to u všech svatých a pekel horoucích je?!" Inu, ano.

StarCraft Cartooned aneb StarCraft Remastered Demastered

StarCraft Cartooned je oficiální mod pro nedávno vydaný StarCraft Remastered. Jde o kreslený vizuální kabátek, který mění původní hru ve znepokojivě brutální večerníček pro nejmenší. Za novou grafikou stojí kreativní studio / společenství divnolidí CarbotAnimations, které můžete znát z hromady veselých animovaných filmečků inspirovaných hrami.

I přes roztomilé kreslené potvůrky je to stále Starcraft tak, jak ho známe. Jinak řečeno - hra samotná je identická, změnilo se jen to, co vidíte. Nový vzhled, pokud si jej za nemalých 10 eur pořídíte, můžete dokonce používat i v online zápasech s příčetnými hráči, tedy s hráči, kteří Starcraft: Cartooned zakoupený nemají.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"StarCraft Cartooned aneb StarCraft Remastered Demastered"

  • Doomtrooper napsal:

    Hahahaaaaaa :D to je tak priserny az je to dobry. U toho intro videa jsem se dobre pobavil. Sice si myslim že oproti originalu je to trochu v nevyhode diky zazitym vizualizacim ale to by si clovek zvyknul. V kazdym pripade kloboucek tomu studiu, takovehke projekty jako remastered a ted tohle, Romeruv Sigil nebo cokoliv jineho co navazuje na retro klasicke tituly je proste udrzuje v podvedomi a dava jim druhy a treti dech :) a to se ceni! ;)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

13 patronů přispívá částkou 1502 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš BOOTRetro podložka pod myš BOOT 230 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle