Streets of Rage 4: nejfajnovější z beat’em’up akcí se vrací

1701.cz - retrogaming merch

Pořádná beat'em'up řežba jedním ze základních stavebních kamenů každé poctivé konzolové herní sbírky. A není možné sbírat hry pro SEGA Mega Drive a nemít v poličce některý z dílů Streets of Rage.

Streets of Rage 4: nejfajnovější z beat’em’up akcí se vrací

Vydavatel Dotemu oznámil vývoj čtvrtého dílu legendární série. Na Streets of Rage 4 pracují vývojáři Lizardcube a Guard Crush Games, což je dobrá zpráva, první jmenovaní stojí za plošinovkou Wonder Boy: The Dragon's Trap, druzí mají na triku beat'em'up akci Streets of Fury.

Z traileru je jasně vidět, jaký vizuálním směrem se SoR4 ubírá, jde o 2D kreslenou grafiku, za mě tedy bez chyby. Trochu hůř je na tom hudba, s geniálním soundtrackem původní trilogie, který stvořil Yuzo Kishiro, skladba z traileru srovnání nesnese.

Vrací se i dvojice hratelných postav Axel Stone a Blaze Fielding. Zajímavé je, že zatímco v původní trilogii byl Axel Stone dvacetiletých mladíkem, v SoR4 je prezentován jako vousatý čtyřicátník.

Zatím není jasné, kdy a na jakých platformách hra vyjde.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

882 Kč měsíčně

Již přispělo 9 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle