The Adventures of Square, family friendly doomovka

1701.cz - retrogaming merch

Pamatujete na Chex Quest? Cereální doomovku téměř zcela prostou krve a násilí? The Adventures of Square je něco velmi podobného! Pod roztomilou a pestrobarevnou fasádou se ukrývá klasická FPS akce v enginu, který prošel testem času. Tuto freewarovou chuťovku o dvou epizodách totiž pohání GZdoom, moderní port legendárního id Tech 1.

Na pokoření čeká celkem 19 úrovní, které jsou plné odporně, ale skutečně odporně kulaťoučkých nepřátel, pikniků a nenásilně brutálních / brutálně nenásilných zbraní. K chuti přijde i čtveřice deathmatch map a původní MIDI soundtrack. Jistou skupinu pomatených nebožáků zajisté potěší podpora gamepadů, další skupina ztracenců uvítá verzi pro Mac ;)

Celá je to zcela zdarma, tedy neváhejte a stahujte!

The Adventures of Square, family friendly doomovka The Adventures of Square, family friendly doomovka The Adventures of Square, family friendly doomovka The Adventures of Square, family friendly doomovka

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

882 Kč měsíčně

Již přispělo 9 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle