Právě přistálo: The Art of Point-and-Click Adventure Games

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Publikaci The Art of Point-and-Click Adventure Games z produkce nakladatelství Bitmap Book mám v merku již celé roky, od okamžiku, co jsem se o ní dozvěděl, viz The Art of Point + Click Adventure Games – knížka, kterou musíte mít.

Coby tvor spořivý jsem ale s nákupem váhal, zvažoval pro a proti, po stránce finanční zkoušel všechno na všechno, když tuhle náhle rozťal situaci Krakenus s nabídkou, která se jednoduše neodmítá. Následoval další měsíc rozvažování, protože se mnou to prostě není jednoduché, ale stalo se a knížka je doma. A je to dle předpokladů epické!

Obrázky, rozhovory, informací přehršel, za dlouhých zimních večerů bude co louskat. Můj knižní buffer sice přetéká, ale tohle má prioritu. Snad jediné, co mě mírně rozladilo, jsou screenshoty ze starých her pro DOS v rozlišení 320x200. Mají totiž čtvercové pixely a to je, jak víme, zle.

Omluvte sníženou kvalitu fotografií. Jelikož za okny řádí nečas, je tu tma jak v Mordoru, a stativ mi byl zákeřně odejmut, protože právoplatný majitel si pod pojmem "nekonečná výpůjčka" představuje něco jiného, než pod tím cítím já ;) Teda další investice, další zvažování, takže tak za dalších 5 let budu mít zrcadlovku do čeho opřít.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Právě přistálo: The Art of Point-and-Click Adventure Games"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle