TIP k nákupu: ODROID-GO Advance V2 za pět stovek

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

15 patronů přispívá částkou 1694 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

To si tak šmejdím po internetu, když tu náhle koukám, že přenosná herní konzole ODROID-GO Advance V2 se dá v tento okamžik na RPishop.cz pořídit za naprosto fenomenálních 549 Kč! Je to tedy ve formě kitu, tzn. si těch pár dílků musíte secvakat sami, ale věřte mi, pokud jsem to zvládl já, dáte to i vy ;)

TIP k nákupu: ODROID-GO Advance V2 za pět stovek

Jak se na konzolce hraje? Mrkněte na články ODROID-GO Advance V2, Diablo do kapsy! a Jaká je přenosná konzole Odroid GO Advanced V2. Jasně, není to SteamDeck, ale hergot, za pět stováků není vůbec o čem přemýšlet! Výkon je dostatečný pro emulaci konzolí úrovně prvního Playstationu, a pak tu jsou nativní porty, jako např. ono Diablo 1, nebo třeba Doom či FreeHeroes 2.

Ovládací prvky by mohly být lepší, zvláště analog je mizerný, ta gumová tlačítka pod displejem jsou dost dost strašná a shouldery chrastí, ale gró, tedy d-pad vlevo a čtveřice tlačítek vpravo, je naprosto OK. Stejně jako displej, barevně, jasem i kontrastem plně dostačuje, ty drobné prosvity na černé mu odpustíte, popř. posichrujete černou páskou :)

Je to prostě to, co to je, laciná hračka pro geeky, ale opakuju - 550 Kč! Ani za tu tisícovku, co jsem za konzoli dal já, si nebylo nač stěžovat. A pokud chcete do kapsy něco, co zvládne emulaci před-PSX klasik, tzn. konzolí jako SEGA Mega Drive, SNES, NES apod., tak neváhejte a kupujte ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"TIP k nákupu: ODROID-GO Advance V2 za pět stovek"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš 3DBLAST - 233x196x4mmRetro podložka pod myš 3DBLAST - 233x196x4mm 246 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle