TIP: retro FPS akce Supplice

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

15 patronů přispívá částkou 1694 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Naši skvěle informovaní informátoři nám podali informaci skutečně mimořádného významu! V nabídce Steamu se objevila další pohledná retro-FPS akce, která by těm, kteří baží po čiré hratelnosti doomovek z devadesátých let, mohla udělat dobře. Novinka Supplice nejen, že imituje klasiky, ale ona je dokonce klasikou poháněna, atraktivní hábit je obalen kolem rafinovaně předoucího enginu GZDoom.

TIP: retro FPS akce Supplice

Hra ještě není zcela hotová, cenovka 13 eur vám otevře raný vstup, tedy early access. Nemusíte se bát nějaké odfláknuté rychlokvašky, Supplice je ve vývoji přes 14 let, projekt začal jako klasický megawad, a postupem času se transformoval v samostatnou hru. V tuto chvíli dostanete k zahrání první epizodu z celkových šesti plánovaných, hotovo by mělo být koncem roku 2024 - co tři měsíce, to nová epizoda.

No a těšit se můžete na staré známé: frenetickou akci, zběsilé tempo, zástupy nepřátel a smrtící arzenál k jejich likvidaci. Technické zpracování je přesně takové, jako byste od GZDoomu očekávali, pseudo 3D prostředí a do něj vsazené 2D sprajty. Inu, báječné :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Krytka pro Game Boy SP (3D tisk)Krytka pro Game Boy SP (3D tisk) 32 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle