Všeho nechte a dejte si dva dny Two Point Hospital zdarma

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Na Steamu je možné si přes víkend zahrát budovatelskou strategii Two Point Hospital, a to zcela zdarma. Běží to od včera, takže jdu trochu s křížkem po funuse, ale pořád je na hraní času dost. Hra navíc stahuje necelé a z dnešního pohledu srandovní 4GB, i línější připojení zvládnou potřebná data do večera procedit. No a pak už zbývá jen uvařit konvici silné kávy, dát nohy do tepla a užít si špičkovou zábavu.

Všeho nechte a dejte si dva dny Two Point Hospital zdarma

Kdo hrál Theme Hospital, může s klidem počáteční tutorial nepozorně proklikat, protože vše důležité je na svém místě a principy jsou naprosto totožné. Po pěti minutách budete o ovládání vědět naprosto vše. Po třech hodinách hraní můžu zodpovědně prohlásit, že tohle prostě JE Theme Hospital 2, ať už název říká cokoliv :)

Ve srovnání s pravzorem potěší pár šikovných změn, jako je např. možnost kompletně posouvat již hotové místnosti, popř. jim měnit rozměry při zachování výbavy. Sympatická je i možnost vracet se k odehraným nemocnicím a dále je vylepšovat, v pozoru vás dále drží různé výzvy, popř. srovnání vašich výsledků s výsledky Steam přátel.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle