Theme Hospital

(Theme Hospital - všechny články)

CorsixTH: zahrajte si Theme Hospital v HD

Co naplat, čas je tvrdý a neúprosný a i věci, které se před lety zdály téměř dokonalé, vykazují jisté známky únavy a opotřebení. Ne, nemluvím v novoročním záchvatu upřímnosti o sobě, ale o real-time strategii Theme Hospital, která je, i přes jisté potíže s nevyváženou obtížnosti, příkladem téměř perfektní hry. Bohužel 15 let se na hře trochu podepsalo a prostoru k vylepšení je tu habaděj. Vezměme si např. vizuální stránku. Grafika jako taková neurazí dodnes, nicméně rozlišení 640×480 vám na… celý článek »

“Terminal patients to the front of the queue!” – Theme Hospital

Už jsem ani nedoufal, že se mi to někdy podaří, ale mimořádné odhodlání a pevná vůle nesli ovoce. Dohrál jsem Theme Hospital! Poslední mise nebyla nakonec takový oříšek, jak jsem se bál, oproti misím předchozím mi naopak přišla poměrně pohodová, až relaxační. Zemětřesení jen občas, epidemie vzácně, pacienti nezvraceli po chodbách a doktorů k náboru bylo k dispozici dost. Co víc si ředitel nemocnice může přát? Ale nebudeme předbíhat. Nejprve úvod pro ty nešťastníky, kteří se s Theme Hospital ještě… celý článek »

Simply Hospital – Theme Hospital na Facebooku, skoro

Předpokládám, že většina z vás spadla do osidel největší ze sociálních sítí. Pokud ne, dobře pro vás, ale hlavně s tím povýšeně netapetujte diskuzi, přesvědčeni o vlastní výjimečnosti. Pokud ano, určitě jste jednu nebo možná dokonce dvě minuty obětovali nějaké polodementní hříčce typu Farmville. A nyní, fanfáry a potlesk prosím, je tu další z polodementních hříček, Simply Hospital! A proč o ní píšu i přes svůj odpor k tomuto typu her? Protože více než čemukoliv jinému je hra podobná mé… celý článek »

7 strategických her, které nesmí chybět na vašem netbooku

Se slzou v oku jsem zavřel do krabice své věrné a spolehlivé EEE701, které mi bez chyby sloužilo téměř tři roky. Ovšem co naplat, ve vlastní šťávě se škvařící pomalý Celeron v kombinaci s prťavým 7″ displejem patří propadlišti dějin a nezbylo než poohlédnout se po nástupci. Využil jsem akce jistého nejmenovaného veleobchodu (pokusil jsem se při tom zapomenout na veleotravné reklamy se zeleným mimozemšťanem) a pořídil si levného nástupce – EEE900. Po hardware stránce jde o klasiku – 1.6GHz… celý článek »