Zavražděné stromy opět promlouvají

Za každou herní publikaci v rodném jazyce šeptám křemíkovým božstvům tiché díky, a tento měsíc mi od toho šeptání doslova vyschlo v hrdle, proto to plzeňské v pozadí, viz foto ;) V relativně rychlém sledu totiž vyšly dvě velezajímavé publikace, které shodou okolností dorazily během tohoto týdne, další čtenářský program tak mám jasný.

O obou knihách už jsem se zmínil, viz Konečně vychází: Jak obehrát železnou oponu a Brzy vychází: Kniha Level – O hrách a lidech. O té první ještě po dočtení poreferuji, o kvalitách druhé nelze mít pochyb, jelikož obsah z jejích stránek jste mohli potkat i na stránkách časopisu Level.

Takže teď jsem se chtěl vlastně jen pochlubit, a také poděkovat, příspěvky plynoucí mi různými cestami od vás čtenářů jsou tím, co dělá tyto nákupy snadnými, není třeba totiž utrácení obhajovat před manželkou a dětmi :))

Jo a všem autorů ohromné díky za jejich práci!

Zavražděné stromy opět promlouvají

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Zavražděné stromy opět promlouvají"

  • leviathan napsal:

    O hrách a lidech jsem nepřemýšlel ani chvíli. Od doby co pro mě hry už nebyly tím nejdůležitějším v životě, ale stále Level ze setrvačnosti kupoval byly ostatní tématické články to na co jsem se vždy v novém čísle těšil. A nyní jsou v souborném vydání a je radost knihou listovat a začíst se. Rozhodně skvělá investice pro všechny co se zajímají i o pozadí herního světa.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1916 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Podtácek ATOM-NUKEPodtácek ATOM-NUKE 39 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle