The Last Express Remixed

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Zrovna nedávno jsem listoval starším číslem časopisu SCORE a narazil na recenzi, která mě bůhví proč nikdy nelákala k přečtení. Ale v rámci studia jsem zatnul zuby a dal se s textem do boje... abych si o 10 minut později zapsal do "musim zahrát" seznamu další hru. Řeč je o adventuře The Last Express. Dle všeho jde o jeden z mála příkladů dobrého interaktivního filmu (i po těch letech mi to nějak nejde přes pysky, pachuť pořád zůstává).

The Last Express

A co Diablo nechtěl, po pár dnech (tedy dnes), jsem na netu narazil na 75 minutový kreslený film složený z cutscén a in-game videí hry The Last Express. Ještě jsem neměl čas jej skouknout, takže kvalitu posoudit nemohu, ale pro fanoušky hry je to patrně povinnost :) Dobrou chuť.

A ještě odkaz na související článek: Full Throttle - The Movie.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"The Last Express Remixed"

  • Liso1 napsal:

    to Score som čítal prednedávnom :) ale mna vôbec tieto interaktívne hry/filmy nikdy nelákali, vlastne som ani nikdy žiadnu adventuru nedohral…

  • scorpion napsal:

    The Last Express je jedna z nejlepších her, skvělí příběh, skvělá atmosféra, hudba, prostě všechno. Tenkrát jsme se s kámošem složili a koupili originál, protože to nebylo k sehnání. Sšem doporučuji zapařit, takových her je málo.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle