Fanbase.cz

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Trochu s křížkem po funuse, protože největší z geeklordů už stihli informovat dávno, ale přesto považuji za svou povinnost zmínit se o novém e-shopu na adrese Fanbase.cz. Proč by vás měl  zajímat?

Pohleďte na sortiment! Vývrtka ve tvaru klingonského Warbirda, figurka mistra Yody, podtácky s Hellboyem, plakát se specifikací X-302 ze Stargate. Mám pokračovat? Je jen málo míst v našem zemském ráji to na pohled, kde najdete v takovém množství ty naprosto zbytečné pitominky, bez kterých se  žádný pořádný geek neobejde.

Sám jsem drahé polovičce objednal k Vánocům hnědého (a vibrujícího) tribbla. Což je mimochodem důvod, proč se o Fanbase zmiňuji až teď. Ne snad, že by drahá high voltage četla, ale jeden nikdy neví... Každopádně balík byl doma za pár dnů, komunikace mailem bez chybičky, zákazník, tedy já, vrcholně spokojen! :) A jen co se zhojí Vánoci způsobené rány v rozpočtu, kupuji otvírák na lahve ve tvaru U.S.S. Enterprise!

Ano, toto je onen tribble:

Fanbase.cz

Mimochodem, je tu ještě jeden fakt, nad kterým by  Spock pozvedl obočí se slovem "fascinující" na rtech. Fanbase není dílem obtloustlých a umaštěných fandů Star Treku, alébrž je výsledkem ženského smyslu pro detail a pořádek. Nevěříte? Přísahám vačku, že nekecám.

Nezbývá než popřát nekonečné zástupy movitých geeků. Live long and prosper!

Ale abych jen nechválil. Jako člověk, který dělá do počítačů a do všech těch internetů, nemůžu pochválit zvolené technické řešení.  E-shop sice funguje, ale je silně nepřívětivý a chová se chvílemi dost šíleně. Např. mizení menu po rozkliknutí kategorie nebo produktu, proč? I ta titulní stránka s "Vítejte na FAN BASE" je trochu závan konce let devadesátých. Zákazníky nezajímá pozdrav, ale zboží! :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Fanbase.cz"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle