Football Manager 2020 zdarma na týden

Stíhá nás rána za ranou. To máte Crocsy, pak globální pandemii, Doom Eternal nemá deathmatch, a teď, jako by všechna tahle hrůza nestačila, je zdarma Football Manager 2020. Koho neporazila karanténa, tak trýznivá nuda při hraní fotbalového manažeru ho dorazí téměř určitě.

To je snad Boží trest nebo co.

Football Manager 2020 zdarma na týden

Football Manager 2020 si můžete celý týden zdarma zahrát na Steamu. Nejde tedy o obvyklou rozdávačku, hra vám nezůstane, ale fanoušky žánru je týden určitě vřele vítaný, a my ostatní, kteří jsme si stále ještě duševní zdraví uchovali, se můžeme aspoň podívat, co všechno jsou někteří jedinci schopní považovat za zábavu.

(Prosím příznivce fotbalových manažerů, aby mě nebrali příliš vážně, jsem muž, který ve svých 35 letech neví, jak funguje ofsajd. A jsem s tímto stavem spokojený. Tolik můj vztah ke kolektivním sportům ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Football Manager 2020 zdarma na týden"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »