Letecký DOS kviz (s odměnou!)

Není tajemství, že novým hrám až na výjimky příliš pozornosti nevěnuju, nicméně aktuální dění po očku sleduju a popularita letadýlek od Microsoftu mi nemohla uniknout. MS Flight Simulator 2020 je dle všeho povedený kousek a dost možná si ho dříve či později (spíše později) zahraju i já.

Letecký DOS kviz (s odměnou!)

Ale to není důležité. Důležité je, že mě MSFS2020 inspiroval k sestavení dalšího DOSového kvízu. Tentokráte jde tedy o hlavolamku pro znalce kokpitů, kniplů a vzdušných manévrů. Jednoduché to není, ona všechna ta plachtidla vypadají zevnitř dost stejně, ale co, mé kvízy jsou vždy hardcore a kdo hledá slabomyslnou tipovačku, může zalosovat na BonusWebu, mají toho dost ;)

Tedy vzhůru! Nebo dolu! My letci máme ocelové ptáky!

A pozor, odměna: první úspěšný řešitel obdrží hru Strike Commander v podobě GOG kódu! Stačí v konečném vyhodnocení coby přezdívku vyplnit emailovou adresu a pak se z ní o odměnu přihlásit.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Letecký DOS kviz (s odměnou!)"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 138 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »