Potraviny online Karlovy Vary

A je to tady, zaprodal jsem se! Přišel muž, doutník v hubě, v ruce štos stodolarovek, kterými mi svůdně zamával před očima, a povídá: "Hele, Sledgi, potřebuju reklamu, a ty jsi na českém internetu v podstatě nejdůvěryhodnější web, s excelentní komunitou mimořádně příčetných uživatelů, já přece nebudu sypat peníze těm blbům z Facebooku a jiných Novinek!" No, trefil to, co vám, budu povídat.

A tak jsme se zasmáli a teď zpět do reality. Pamatujete na toho technika, co se tak neohroženě vydal skrze závěje do lesní serverovny, aby nahodil ATOM247, kterému se nějak nechtělo startovat? No tak ten samý frajer tady kolem Karlových Varů podniká v oboru rozvozu potravin a já se ho, coby zoufalec, co nemá auto, a nebude furt tahat tašky z Lidlu, jak v pravěku, snažím podporovat seč můžu. Šlape mu to, ale znáte to, vždycky by to mohlo sypat víc, tahleta kola kapitalismu se musí nejen otáčet, ale také neustále zrychlovat!

Nemyslím si, že je mnoho z vás z Karlových Varů a okolí, ale pokud ano, určitě na e-shop promenada.cz mrkněte. A pokud třeba máte kolem Varů babičku, kamaráda či dávnou milenku, pošlete jí ten odkaz taky.

Potraviny online Karlovy Vary

A než se někdo zeptá: Jo, doveze vám i základní set pro přežití víkendu, tzn. lahev Becherovky (jsme ve Varech, že), sixpack s pivem a utopence a chipsy k tomu. A ne, Rohlík ani Košík tu nerozvážej, protože do nejprokletějšího místa prokletých Sudet se jim pochopitelně nechce.

A samozřejmě: potraviny online Karlovy Vary, nákup domů, potraviny domů a další potrava pro Google crawler ;)

P.S. Hlavně si probůh nekupujte tekuté mýdlo Pollena, zázrak polského chemického průmyslu, viz můj komentář. To je fakt repelent na medvědy a zaručený tlumič vášně.

P.P.S. Čestně prohlašuji, že za tohle volné cvičení na téma "marketing" nedostanu ani tatranku ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Potraviny online Karlovy Vary"

  • Nox napsal:

    KV ze nema rozvoz potravin? Ja myslel, ze neco takoveho se muze stat jen ve spinave dire, kde bydlim ja. Jinak koukam ze vede i domaci potreby, takze clovek nemusi litat treba pro blbe tuzkove baterky. Tak nezbyva nez poprat, at se zadari, at cely trh nesezerou velkoprodejci.
    P.S. Kdyby jako ja hledal ten komentar, tak je treba zmacknout na tom webu tlacitko diskuze.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »