Zpráva o stavu maloobchodním V (1701.cz)

Naposledy jsem mírně propadal trudomyslnosti, jelikož trh s retro podložkami dosáhl saturace, kteroužto nemilou situaci jsem plánoval řešit dalšími podtácky a samolepkami. Když tu náhle přišla inspirace, a já se nečekaně vydal cestou novou a neprošlapanou. Je tomu tak, přátelé, stal se ze mě šmejd, tedy obchodník s hrnci! Brzy čekejte poukázku na zájezd, navezu vás někam do liďáku, zamknu dveře a dokud si každý nekoupíte aspoň tři plecháče, domů nepojedete! :)

Jako první byl IDDQD hrnek nesmrtelnosti, tedy Svatý grál, a ukázal se prodejeschopným. Brzy následovala další pokusná trojice, ve které šlo ve dvou případech o recyklaci starých motivů a v jednom případě o motiv zbrusu nový. Recyklace nic moc, ošklivé to není, ale o prodejní trhák nepůjde. Zato hrnku Rogue-hack věřím hodně, to je pecka :)

Dodělal jsem také nějakou drobotinu - nové placky a samolepky. Placky dopadly dobře, i když cca 20% jsem kvůli špatně vycentrovanému motivu do prodeje nezařadil a rozdávám je zdarma jako bonusy k objednávkám. Samolepky DOS také nejsou zlé, minimálně z pohledu cena / výkon ;) Jen některé varianty dorazily na archu tak natěsnané, že je musím odstříhávat tenkými nůžkami na nehty, abych je nepoškodil.

Co bude dál? Do konce měsíce snad dorazí "jako Fallout, ale samozřejmě jim tak říkat nemůžeme, budou se jmenovat ATOM-FALL" podtácky. A co se podtácků týče, mám v hlavě tvar, kterému bych v případě dotažení do konce říkal ATOM-NUKE. Ale víc neřeknu :) Také to vypadá na další várku podložek, vlajková loď, tedy 2PANEL, už je skoro na nule, a Didaktiků též příliš nezbývá. Rovnou k tomu přihodím BBS podložku, beztak to musím objednávat aspoň po 40 kusech, tak když už mi to tu bude ležet, ať to leží v různých motivech :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1 202 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Podtácek ATOM-NUKEPodtácek ATOM-NUKE 39 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle