Zpráva o stavu maloobchodním XV

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Já se přiznám, že hlavní důvod, proč tyhle "zprávy" sepisuju, je prosvištění si římských číslic! :)

Od poslední zprávy uplynul již nějaký čas a opět nám něco, na co bych si zanadával. Jak možná víte, od samého počátku beru podložky od jedné a té samé tiskárny, a pořád narážím na ten samý problém. Jedna várka podložek je naprosto špičková, s tiskem ostrým a kvalitním, další várka je... řekněme s onou špičkou otupenou. Po mé stížnosti je další várka opět v pořádku, a tak pořád dokola. Prostě nejsou schopni udržet stabilní kvalitu a mě už to moc nebaví. Začínám se tedy poohlížet po dodavateli jiném, a pokud náhodou o někom víte, dejte prosím vědět! Nehledám zázraky, jak jsem si ověřil, i garážista-nadšenec s obyčejným termolisem je schopen bez problémů vytisknout kvalitní produkt. Dokonce jsem přemýšlel, že si techniku pořídím, není to tak drahé, žel nemám prostory, a jak zjištěno, v ložnici se to vyrábět nedá kvůli atmosférické vlhkosti, která výsledek kazí.

V každém případě jsou skladem dva nové motivy - TVGAMES a SKi! Zcela na férovku, právě na SKi se projevila horší kvalita tisku, není to tak ostré, jak by mohlo být :( TVGAMES je ale moc povedená, z té mám radost :) Kromě podložek jsem do nabídky zařadil i další zázraky 3D tisku - Pořadač na sbírkové procesory, stohovatelný, těch už jsem dokonce pár prodal, a dále stojánky na Game Boy a Odroid-Go Advance V2.

A finále pro pozorné čtenáře, mám tu speciální slevový kupón ve výši 5%, v objednávce zadejte snadno zapamatovatelný kód BudouVanoceSledgePotrebujeZaNecoKoupitDetemDarky.

Jo a pro všechny objednávky mám připravený dárek v podobě přívěšku / klíčenky níže :)

Zpráva o stavu maloobchodním XV

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Zpráva o stavu maloobchodním XV"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle