A Son of Xenon, fanouškovské předkračování Space Questu

Neměl bych asi rozptylovat vaší pozornost, když se máte soustředit na hru měsíce, ale třeba už máte hotovo a lačníte po zákusku. Pokud ano, tak zkuste novinku A Son of Xenon, což je prequel, tedy předkračování, sierrácké adventurní série Space Quest.

A Son of Xenon, fanouškovské předkračování Space Questu

Nejde samozřejmě o oficiální titul - A Son of Xenon je práce nadšených fanoušků. Hra je vytvořena v enginu AGS a po vizuální stránce se snaží přiblížit třetímu dílu série, tedy Space Quest III: The Pirates of Pestulon, který běžel v EGA grafice (320x200, 16 barev). Nemusíte se ale bát nepřátelského textového ovládání, vše je point'n'click.

Příběh hry je zasazen těsně před jedničku Space Quest: The Sarien Encounter a vy tak můžete sledovat, jak se mladého ambiciózního Rogera Wilca stane ona problémy přitahující vesmírná uklízečka.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"A Son of Xenon, fanouškovské předkračování Space Questu"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »