DiabLoL, vzpomínáte na své první setkání s Butcherem?

Nedosti na tom, že temně dunící soundtrack vyšponoval nervy nebohého hráče až k samému prasknutí a všeobjímající a neprostupná temnota skrývala nespočet smrtících nebezpečí.

DiabLoL, vzpomínáte na své první setkání s Butcherem?

To najednou otevřete zcela nevinně vypadající dveře, ozve se "AHH, FRESH MEAT!" následované vaším úlekem, možná dokonce hnědým poplachem, a o pár vteřin později zíráte na temně rudou obrazovku oznamující neslavný skon začínajícího hrdiny.

Každý, kdo hrál Diablo víc než 20 minut, se do podobné situace dostal. S Butcherem prostě není legrace. Nebo ano? Mrkněte na první epizodu DiabLol od CarBot Animations a posuďte sami. Já se bez vytáčení přiznám, že fór s firewallem mě odrovnal :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"DiabLoL, vzpomínáte na své první setkání s Butcherem?"

 • Doomtrooper napsal:

  HAhaha tak tohle me naramne pobavilo! Vyborny :D :D
  Ja delal Butchera zasadne lukem taky pres mrize, jinak na blizko to od nej dost boli… zmetek jeden.
  Zrovna nedavno na jednom RPG vikendu na chate jsme si rikali ze priste dame Diablo 1 a 2 v coopu. Staricky klasicky clickfest a pivo :)
  Epicky set.

  • Sledge napsal:

   Jj, kuší přes mříže, protože s warriorem jsem ještě neuměl kouzlit, firewally jsem pak masivně používal v pekle, protože nahánět tam ty sukuby po jedný je s válečníkem očistec :)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »