Materiál ke studiu: zdrojáky RPG Ambermoon

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Předchůdci legendárního Albionu, dungeony Ambermoon a Amberstar, pravděpodobně nedostávají tolik pozornosti, kolik by si zasloužily, nicméně mrtvolné ticho kolem nich rozhodně není.

Materiál ke studiu: zdrojáky RPG Ambermoon

O moderní předělávce už víte, viz Hotovo: Ambermoon open-source remake, a nyní je tu perlička pro digitální archeology - původní zdrojové kódy Ambermoonu. Zdrojáky najdete na GitHubu, jde o kód v 68000 assembleru, pravděpodobně ne zcela kompletní a ne ve finální verzi. Přesto - pro zainteresované chuťovka :) Nejde o nějakou oficiální akci, spíše o "leak", takže si možná udělejte lokální zálohu, kdyby náhodou zveřejnění bylo někomu proti srsti.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Materiál ke studiu: zdrojáky RPG Ambermoon"

  • Ilfirin napsal:

    Promiňte, jestli vám připadne, že jsem hloupější než syn vesnického idiota a televizní rosničky, ale k čemu zálohovat ass. zdroják 68k, když exsituje moderní remake?

    • Sledge (admin) napsal:

      Proč zachovávat starý hrad, když číňan to umí vyrobit moderní, a z polystyrenu! :) Protože je to prostě dokument doby, artefakt, materiál ke studiu, výsledek lidského umu, byla by škoda o něj přijít. Čím víc kopií, tím větší šance, že se tak nestane :)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle