Kdo by neznal sharewarovou DOSovku Scorched Earth, legendu mezi "artillery" hrami. Co já jsem se skóršů nahrál! A nyní si mohou hru velmi podobného střihu zahrát i majitelé osmibitů Atari, novinka Scorch se v PC předobraze nepokrytě inspiruje.
Kdo hrál originál, bude po spuštění Scorch jako doma. Hru může hrát až šest hráčů, ať už lidských, nebo počítačem řízených, pod tančíky se rozkládá deformovatelný terén, na bitevním poli foukají nevyzpytatelné větry, před započetím bitvy je možné nakoupit arzenál dle chuti, prostě vše důležité je na svém místě.
Hra je ke stažení zcela zdarma a šťouralům přijdou k chuti i zdrojáky :)
Schorched Earth jsme se něco nahráli s kamarádem. Vždy kupodivu nejzdatnějším soupeřem byl jeho otec… bylo jasné co v práci opravdu dělal :). Později to ovšem nahradily Worms a to jsem vždy považoval za krok kupředu.